Dobrovac slavio na domaćem terenu

07.06.2021. 08:38 | 393 pregleda | Sport

Piše:
Matija Kulhavi

U sklopu 25. kola 1. ŽNL PSŽ momčad Dobrovca u nedjelju je na vlastitom terenu upečatljivo pobijedila gostujuću ekipu Graševine iz Vetova.

Premda je gostujuća momčad ušla malo bolje u utakmicu, nije uspjela tu prednost zaokružiti zgoditkom. Njihov je igrač u 32. minuti ostvario autogol, što je domaćima dalo odvažnost za još srčaniju igru. U drugom dijelu utakmice za Dobrovčane je gol u 73. minuti postigao Josip Tutić, a do kraja susreta postignuta su još dva gola koja je ostvario Saša Poletto.

Croatia iz Donje Obriježi gostovala je kod Omladinca u Čaglinu gdje je poražena rezultatom 7:2. Za Croatiju su zgoditke postigli Mihael Andrijanić i Matteo Špelić.

U sklopu 22. kola 3. ŽNL BBŽ Jovača iz Marinog Sela u Bršljanici je pobijedila istoimenu nogometnu momčad rezultatom 3:2. Golove su za Jovaču ostvarili Marko Veselovac, Filip Lončarević i Andrej Heron.