Rukometašice furiozno započele prvenstvo

24.11.2020. 08:06 | 896 pregleda | Sport

Piše:
Compas

Započelo je i prvenstvo za djevojčice rođene 2008./09. godine. U 1. kolu 1. HRL  regije 2 rukometašice ŽRK Lipik protekli vikend su gostovale u Slavonskom Brodu te savladale domaćina ŽRK Brod rezultatom 11:32 (3:14).

Od samog početka su naše male rukometašice nametnule svoj ritam te iz minute u minutu dizale svoju prednost do konačnog rezultata. Sve su rukometašice imale priliku zaigrati i pokazati što su do sad pod vodstvom trenerskog dvojca Ivana Macure i Matije Šimića naučile.

Za rukometašice ŽRK Lipik su nastupale: vratarke Hana Bošnjaković i Tena Fider, igračice Laura Leovac (8 postignutih pogodaka), Paula Lucić (7), Jana Matičić (5), Ana Vondra (5), Noella Ćasić (3), Nika Lopar (2), Dorotea Hihlik (1), Petra Krenek (1) te Lucija Pišonić.

HDZ lokalni izbori 640x250 vinko