Dobrovac slavio, Lipik i Jovača doživjeli poraze

10.05.2022. 09:00 | 491 pregleda | Sport

Piše:
Compas

U 22. kolu MŽNL Slavonski Brod - Požega, prekinut je pobjednički niz od 9 pobjedonosnih utakmica NK Lipik 1925. Naime, na gostovanju kod NK Dinamo Vidovci lipički su nogometaši poraženi s rezultatom 3:0.

Ozlijede i dalje ne zaobilaze ne zaobilaze lipičke nogometaše. Uostalom, zbog toga je Klimeš tijekom ovog susreta i napustio igru u 41. minuti, dok je Marjanović zaradio treći žuti karton i neće biti na raspolaganju iduće kolo gdje Lipik ponovno ide u goste, ovaj put u Oprisavce kod odlične ekipe Zadrugara. Sa 42 boda Lipik je treći na prvenstvenoj tablici.

Pakrački Hajduk proteklog je vikenda na svojem teren s visokih 10:0 pobijedio Budainku koja je najslabija ekipa u ovoj ligi. Hajduk se s 33 boda nalazi na 7. mjestu tablice.

NK Mladost Pavlovci - NK Dobrovac 0:1

Na gostovanju u Pavlovcima proteklog je vikenda Dobrovac je pobijedio NK Mladost s rezultatom 1:0, a gol je zabio Božidar Tutić u 61. minuti.

Dobrovčani se sad nalaze na 7. mjestu te imaju 31 bod, a iduće kolo idu u Čaglin kod NK Omladinac.

Na 10. mjestu se nalazi Croatia iz Donje Obriježi koja je ovog vikenda s 1:1remizirala u Rajsavcu kod tamošnjeg Dinama. Iduće kolo Croatia u Donjoj Obriježi dočekuje drugu Croatiu, onu iz Mihaljevaca koja je drugoplasirana na tablici.

U 11. kolu 2. ŽNL Dinamo je na svojem terenu u Badljevini izgubio 5:2 od vodećeg Parasana iz Golobrdaca. Dinamo se i dalje nalazi na predzadnjem mjestu prvenstvene tablice sa 6 bodova.

U 21. kolu 3. ŽNL BBŽ Jug Jovača iz Marinog Sela ovaj je put poražena, i to na domaćem terenu od NK Sokol, vodeće ekipe ove lige.